The Platform

El hoyo
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
The Platform
1.109 izlenme
IMDb: 7
The Platform izle, oldukça beğenilen Netflix'in 2.si beklenen El Hoyo filmini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı Full HD izleyebilirsiniz.

The Platform Film Konusu ve Özeti

The Platforum, Georeng’in hedefleri sigarayı bırakmak ve aynı zamanda diploma sahibi olmaktır. Bunun için ise olay platforma dahil olur. Fakat platformun nasıl bir işleyişe sahip olduğu hakkında en ufak bir fikri dahi yoktur. Sabah olup uyandığında ise arkadaşından bu konu hakkında bilgi edinmiştir. Olay Delik ismi ile anılmakta olan bir hapishanede geçmektedir. Mahkumlar 30 günde bir olacak şekilde bulunmuş olduğu katları rastgele değiştirmektedir. Bu değişim 1. Kattan başlayıp 333. Kata kadar gerçekleşmektedir. Odalarda ikişer mahkum bulunmaktadır. Mahkumlar platforma girmeden yanlarına alabilecekleri bir eşya seçme hakkına sahiptirler. Georeng hakkını bir kitaptan yana kullanır. Onun seçtiği kitap Don Kişot’tur.

The Platform Film Oyuncu Ve Karakterleri

  • Iván Massagué: İspanyol kökenli aktör filmde Georeng isimli ana karakteri canlandırmaktadır. Ünlü oyuncu 4 Eylül 1976 yılında İspanya, Barcelona’da doğmuş ve şuan 46 yaşındadır. Oyuncunun boyu 1.82 m olarak bilinmektedir.
  • Alexandra Masangkay: Filmde Miharu karakterine can veren güzel oyuncu Alexandra Masangkay, İspanyol asıllı olup 15 Nisan 1992 tarihinde doğmuştur. Ünlü oyuncu şuan 30 yaşındadır.
  • Emilio Buale: Filmde baharat rolü ile ön plana çıkan Emilio Buale, Malabo bölgesinde 26 Kasım 1972 yılında dünyaya gelmiştir. Şuan 49 yaşında olan İspanyol asıllı aktör Goya En İyi Çıkış Yapan Erkek Oyuncu Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir.

The Platform Filmi Merak Edilenler

8 Kasım 2019 yılında İspanya üzerinde gösterime giren The Platform, gerilim- korku kategorisinde yer alan bir filmdir. Yönetmenliğini Galder Gaztelu- Urrutia üstlenmiş, David Desola, Pedro Rivero isimleri ise senaristleri arasında yer almaktadır. Netflix ve Festival Films dağıtıcı firmalar olmuştur. 94 dakika süren İspanyol filmi yapımcısı Calos Juárez olmuştur. Kurgu Haritz Zubillaga, Elena Ruiz’e aittir. Film müziği bestecisi ise Aranzazu Calleja olmuştur. Goya En İyi Özel Efekt Ödülü ve European Film Award For Best Visual Effects Ödülü’ne layık görülmüştür. Goya En İyi Özel Efekt ile Goya En İyi Çıkış Yapan Yönetmen Ödülü’ne ise aday olarak gösterilmiştir. IMDb puanı 7.0 sıfır olarak belirlenmiştir.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?