Mucize – The Wonder

The Wonder
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Mucize –  The Wonder
2.011 izlenme
IMDb: 6.7
Mucize - The Wonder izle, bir hemşireyi konu alan 2022 yapımı filmi dipfilmizle farkıyla Full HD ve Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz.

The Wonder 2022 Film Konu ve Özeti

Elizabeth 1862 yıllarında Kırım Savaşı’nda görev yapmakta olan İngiliz asıllı bir hemşiredir. Bu esnada İrlanda’da yer alan kırsal bir köye gönderilmektedir. Orada Anna’yı yakından izlemek için görevlendirilmiştir. Anne ailesine göre yemek yemeyen ve oruç tutmakta olan biridir. Rahibe Micheal ise dört ay boyunca ona yardım edecektir. İkisinin saptamış olduğu bulgular ise bağımsız olarak bir araya gelen yerellerin toplanmış olduğu konseye iletilecektir. Yaşanmakta olan büyük kıtlık adeta bir travma haline gelmiştir. Toplumda etkisini sürdüren travma neticesinde aslında yerliler görevli olan hemşireye karşı da temkinli davranmaktadır.

The Wonder 2022 Film Oyuncu ve Karakterleri

Başrol oyuncuları arasında; Floransa Pugh, Niamh Algar, Dermot Crowley, Elaine Cassidy, Tom Burke, David Wilmot, Josie Walker gibi pek çok isim yer almaktadır.
  • Florence Pugh: Lib Wright karakterini canlandıran Florence Pugh, 3 Ocak 1996 yılında Oxford’da dünyaya gözlerini açmış olup henüz 26 yaşındadır. 1.62 boyunda olan güzel oyuncu En İyi Kadın Oyuncu Dalında Britanya Bağımsız Film Ödülü’ne layık görülmüştür.
  • Tom Burke: William Byrne karakterine hayat veren Tom Burke, 30 Haziran 1981 yılında Londra’da dünyaya gelmiştir. Şimdiki yaşı ise 41 olarak bilinmektedir. 1.83 boyunda olan yakışıklı oyuncu En İyi Erkek Dalında Britanya Bağımsız Film Ödülü’ne layık görülmüştür.

The Wonder 2022 Merak Edilenler

2022 yapımı olan The Wonder filmi Gizem ve dram kategorisinde yer almaktadır. Filmin süresi 1 saat 43 dakika olup yönetmenliğini Sebastian Lelio üstlenmiştir. Senaristleri arasında ise Sebastian Lelio,, Alice Huş, Emma Donoghue yer almaktadır. Netflix tarafından dağıtımı gerçekleştiren film ilk olarak 2 Eylül 2022 tarihinde Telluride Film Festivali’nde prömiyeri yapılmış, 2 Eylül 2022 Amerika Birleşik Devletleri’nde gösterilmiş ve son olarak ise 16 Kadım 2022 tarihinde Netflix üzerinde yayınlanmıştır. İrlanda, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri ortak yapımıdır. Oyuncu kadrosu ile büyüleyici performanslar sergileyen film Google kullanıcıları tarafından yüzde 87 beğeni toplamıştır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?