Enola Holmes 2

Enola Holmes 2
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
Enola Holmes 2
730 izlenme
IMDb: 6.8
Enola Holmes 2 izle, oyuncuları ve konusu ile dikkat çeken 2022 Netflix filmini Türkçe Altyazılı Full HD kalitede izleyebilirsiniz.

Enola Holmes 2022 Film Konusu ve Özeti

Enola yeni bir maceraya atılmak üzeredir. Zira onu kibrit fabrikası çalışanları arasında yer alan genç bir kız tutmuştur. Amacı ise kayıp kız kardeşini bulup ona getirmesidir. Aradan henüz çok zaman geçmemişken Enola bir anda kendini Londra’da bulur. Burada bir kovalamacanın içine düşmüştür. Yolculuğu ise bir hayli ilginçtir. Zira bir yandan kendini sanayi bölgesinde bulurken diğer yandan tam zıttı olan yüksek sosyete galalarında yer almış olmaktadır. O bir hayli korkusuz ve aynı zamanda ise tam bir başına buyruktur. Fakat fabrika çalışanının kardeşini bulabilmesi adına Sherlock ve annesine ihtiyacı olacaktır.

Enola Holmes 2022 Film Oyuncu ve Karakterleri

  • Millie Bobby Brown: Enola Holmes 2020 filminde olduğu gibi serinin ikinci filminde de ana karakteri canlandırmakta olan İngiliz aktrist, model, aktivist ve yapımcı gibi pek çok mesleki kimliğe sahiptir.
  • Henry Cavill: Filmde Enola’nın ağabeyi olan Sherlock karakterini canlandıran Henry Cavill, İngiliz oyuncular arasında yer almaktadır. 5 Mayıs 1983 yılında Jersey eyaletinde dünyaya gelen yakışıklı oyuncu 1.85 boyundadır.
  • Hannah Dood: Filmde Cicely karakterine hayat veren Hannah, aktör kimliğinin yanı sıra modellik mesleğini de yerine getirmektedir. 17 Mayıs 1995 Birleşik Krallık doğumlu olan güzel oyuncu henüz 27 yaşındadır.

Enola Holmes 2022 Merak Edilenler

Gizem- suç kategorisinde yer almakta olan Enola Holmes 2022, Enola Homles 2020 filminin devamı niteliğindedir. Hary Bradbeer yönetmenliğinde çekilmiş olan filmin yapımcı isimleri Mary Parent, Ali Mendes, Millie Bobby Brown (Başrol oyuncusu), Alex Gargia, Paige Brown olmuştur. Filmin senaristi ise Jack Thorne olarak öne çıkmaktadır. The Enola Holmes Mysteries- Nancy Spinger’dan uyarlanmış dağıtıcı firma ise Netflix olmuştur. Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık ortak yapımı olan harika filmin müziği Daniel Pemberton’a aittir. Çıkış tarihi ise 4 Kasım 2022 olarak belirlenmiştir. Amerika üzerinde gösterime giriş tarihi 27 Ekim 2022’ye denk gelmektedir. Henüz çok yeni olması sebebi ile IMDb puanı bilinmemektedir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 10 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?