Zamana Karşı

In Time
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Zamana Karşı
675 izlenme
IMDb: 6.7
Zamana Karşı izle, İmdb'den 6.7 puan alan ve 2. si beklenen 109 dakikalık İn Time filmini Türkçe Dublaj Full HD kalitede izleyin.

Zamana Karşı Filminin Konusu ve Özeti

2011 yılında çıkan bilim kurgu filminde Will Salas adındaki karakterin zamanı bittiği için kaybettiği annesinden sonra zaman zengini olan kişilerden ve otoritelere karşı duyduğu intikam duygusunu işlemektedir. Film zamanın değerli olup alınıp satıldığı bir zamanda geçmektedir. Belli bir yaşa kadar yaşlana insanlar o yaştan sonra artık satın aldıkları zaman kadar yaşayabilmektedir. Fakir bir yerde yaşayan Will zamanı bittiği için ölen annesinden sonra yanlışlıkla bir cinayet ile suçlanır. Suçsuz olduğunu kanıtlamak için yapabileceği tek şey zenginlere yarayan düzeni çökertmesi gerekmektedir. Zengin olan Philippe Weis’in bir partisine katılan Will burada tanıştığı Sylvia Weis’i kaçırır ve karşılığında zaman ister . Will ile Sylvia arasındaki durumlar değişince ikisi de zaman polislerinden kaçmaya başlar.

Zamana Karşı Filminin Oyuncuları ve Karakterleri

  • Justin Timberlake – Will Salas Will Salas, zenginlerin işine yarayan ve fakirlerin ölmesine yol açan sistemi çökertmek isteyen bir kişidir. Will bunun için gözünü iyice karartır. Fakat kaçırdığı zengin Sylvia’ya aşık olunca işler onun için daha da zor olur. Will Salas karakterini Justin Timberlake canlandırmaktadır.
  • Amanda Seyfried- Sylvia Weis Amanda Seyfried tarafından canlandırılan Sylvia Weis, Will Salas tarafından kaçırılınca sahip olduğu hayatından kaçmaya ve aşık olduğu kişi ile kaçmaya başlar.
  • Cillian Murphy- Raymond Leon Raymond Leon, zengin birini kaçıran ve cinayet ile suçlanan Will Salas’ı bulmaya çalışmaktadır. Cillian Murphy tarafından Raymond Leon karakteri canlandırılmaktadır.

Zamana Karşı Filmi Hakkında Merak Edilenler

Zamana Karşı filminin yönetmeni Andrew Niccol’dür. Ayrıca yapımcılığını ve yönetmenliğini de Andrew Niccol yapmıştır. Bilim kurgu ve aksiyon türündeki film 28 Ekim 2011 yılında vizyona girmiştir. Film vizyona girdiği tarihten itibaren 173 milyon dolar hasılat elde etmişti. Filmin yapım bütçesi ise 40 milyon dolardır.
  1. IMDB’de 6,7 puan alan film bazı izleyici ve eleştirmenler tarafından sevilse de bazı izleyici ve eleştirmenler tarafından da kötü eleştirilere maruz kalmıştır.
  2. Film son dönemlerde sayıları artan distopik yapımlar arasında kendini belli etse de çeşitli sinema otoriteleri için orta derecede iyi biri film olarak değerlendirilmiştir.
  3. Filmin Orjinal İsmi In Time'dir. Zamana karşı 2 gelecek mi gibisinden bir çok soru sorulmaktadır.
  4. 1 Saat 49 Dadika süren film diğer ülkelerde Netflix'de yayınlanmasına rağmen henüz ülkemizde Netflix'e gelmemiştir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 12 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 2 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?