The Old Way

The Old Way
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
The Old Way
732 izlenme
IMDb: 5.4
The Old Way izle, konusu ve oyuncuları ile dikkat çeken Eski yol anlamına gelen 2023 filmini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı Full HD izleyebilirsiniz.

The Old Way (2023) Konusu

Nicolas Cage’in başrolünde oynadığı The Old Way filmi heyecanlı bir intikam hikayesini anlatmaktadır. Filmin başlarında yetenekli bir silahşor, küçük bir çocuğun babasını öldürür. Aradan yıllar geçer ve küçük çocuk intikam duygusu ile büyür. İntikamını almak için ise yanında getirdiği haydutlarla silahşörün karşısına çıkar. Ancak silahşör, eski ölümcül hayatından emekli olmuş sıradan bir marketle uğraşmaktadır. Haydutlar karısını öldürmek için şehre indiklerinde ve amaçlarına ulaştıklarında kılıfını ve sikahlarını toplar. Emekli bir silahşör olarak sürdürmeye çalıştığı hayatı, tekrardan canlanır. 12 yaşındaki kızı ise bu olayda tek ortağıdır. Böylece Silahşör ve kızı beklenmedik bu durum karşısında kendilerini korumak için silahlarına sarılırlar. Senaryosu Carl W. Lucas tarafından yazılan film, Brett Donoww tarafından çekildi. Ayrıca bu film, Nicolas Cage’in kariyeri boyunca ilk Western filmi olma özelliği taşımaktadır.

The Old Way (2023) Karakterleri

Filmde Cotton Bridge karakterini Niicolas Cage canlandırıyor. Emekli bir silahşör olan Cotton, eşi bir grup katil tarafından öldürülünce silahına tekrar sarılır. Bu yolda ona küçük kızını canlandıran Ryan Kiera Armstrong eşlik ediyor. İntikam için çıktıkları bu yolda birbirlerine ortak olurlar.

The Old Way (2023) Hakkında Merak Edilenler

  • The Old Way 2023 Neden R Olarak Derecelendirildi?
Film, bazı grafik şiddet, işkence ve argo dil içermesi sebebiyle R olarak derecelendirildi.
  • The Old Way (2023) Çıktı Mı?
The Old Way, Saban Films tarafından 6 Ocak 2023'te sınırlı sinemalarda ve 13 Ocak 2023'te talep üzerine video aracılığıyla gösterime girdi.
  • The Old Way İyi Bir Film Mi?
Brett Donowho tarafından mülayim bir şekilde yönetilen Carl W. Lucas'ın kurmaca ve tamamen tahmin edilebilir senaryosunda çok az orijinallik var. Bu kasvetli Western ile uğraşmaya değmez.
  • The Old Way Nasıl Bitti?
Sonunda iki gün önce kızını vurmayı düşünen adamın kafasına silah dayadığı adamı öldürür ve bu sırada karşılık olarak vurulur. James, Briggs'i vurduğu ve intikamının tamamlandığı için kendinden geçerken, Brooke onu vurarak öldürür.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 12 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 2 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?