Creed III: Efsane Devam Ediyor

Creed III
Vidmoly Altyazılı Okru Altyazılı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
Creed III: Efsane Devam Ediyor
4.493 izlenme
IMDb: 7.1
Creed 3 izle, Efsane Devam ediyor serisi ile 9 şubat 2023'de gelen 1 Saat 56 dakikalık filmi 720P sinema kalitesinde Full Altyazılı izle.

Creed 3 Film Konusu

Creed 3 , popüler Rocky serisinin yan ürünü olan Creed serisinin üçüncü filmdir. Serinin önceki iki filminde olduğu gibi, filmin odak noktası boksör Adonis Creed'in kariyeri ve kişisel hayatıdır Creed 3 Efsane Devam Ediyor filminde, Adonis Creed, son dövüşünde ağır yaralanır ve bütün hayatı değişir. Yaralanması, Creed'in kariyerini sona erdiren bir etki yaratır ve aynı zamanda kişisel hayatında da büyük zorluklara neden olur. Filmin hikayesi, Creed'in kendi hayatındaki acılarla yüzleşmesi ve geçmişiyle barışması üzerine kuruludur Creed 'ün senaryosu henüz resmi olarak açıklanmamış olsa da, filme dair bazı önemli bilgiler paylaşıldı. Filmin, Adonis Creed'in babası Apollo Creed'in yaşamında önemli bir rolü olan Clubber Lang karakteriyle karşılaşacağı söyleniyor. Bunun yanı sıra, Creed 'ün yönetmenliğini Michael B Jordan'ın üstleneceği de doğrulandı Filmin oyuncu kadrosunda Sylvester Stallone'un yer alıp almayacağı ise henüz netlik kazanmadı. Creed 'ün konusunda sabırsızlıkla bekleniyor olsa da, serinin önceki filmlerinde olduğu gibi 'boksörün yükselişi' temasına sahip olacağı kesin. Filmin, ayrıca Creed'in geçmişiyle ilgili pek çok soruya yanıt vereceği tahmin ediliyor Creed 3, birçok boks ve Rocky hayranının merakla beklediği bir film olarak öne çıkıyor Serinin önceki filmlerinden farklı olarak, bu sefer Michael B Jordan'ın hem oyuncu hem de yönetmen olarak görev alacağı bir proje olacak Bu, filmin hayranları için heyecan verici bir gelişme olarak kabul ediliyor Kısacası, Creed 3, Adonis Creed'in boksör kariyerinin sonuna ve babası Apollo'nun Clubber Lang'le olan ilişkisine odaklanan bir film olarak karşımıza çıkacak Filmin tam konusu veya oyuncu kadrosu henüz netleşmemiş olsa da, boks ve Rocky hayranları heyecanlı bekleyişlerini sürdürüyor. Creed 3 izle filmini sitemizden sinema ve dizipal kalitesinde 720P Full HD Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?