Tenet

Tenet
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Tenet
3.412 izlenme
IMDb: 7.3
Tenet izle, İmdb'den 7.3 puan alan 2020 nolan imzalı aksiyon filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı Full HD jet hızında izle.

Tenet Filmi Konusu, Ne anlatmak İstiyor?

Tenet filminde dünyanın 3. Dünya savaşından bile daha büyük bir tehlike ile karşılaşması sonucunda filmdeki ana karakter dünyayı bu tehlikeli durumdan kurtarmaya çalışıyor. Ana karakter dünyayı tehlikeye sokan bu durumla gerçek zamanın da ötesinde bir zamanda uluslararası casusluk yeteneklerini kullanarak bir savaşa giriyor. Filmin senaryosunda geçen paralel zaman, zamanda yolculuk unsurları sayesinde film boyunca film gizemini ve heyecanını korumuş bir filmdir. Aksiyon sahnelerinin fazlalığı sayesinde izleyiciler film boyu keyifli dakikalar geçirebilirler.

Tenet Filmi Oyuncuları

Filmin senaristliğini ve yönetmenliğini üstlenen Christopher Nolan yine kendinden beklenen gibi harika bir film çıkarmış. John David Washington rolü : The Protagonist, Kenneth Branagh rolü Andrei Sator, Robert Pattinson rolü Neil, Elizabeth Debicki rolü : Katherine gibi çok önemli isimleri de filmin içine dahil etmeyi başarmış. Kaliteli yapımı ve muhteşem oyuncu kadrosu ile iki buçuk saat boyunca izleyiciler kendilerini ekrandan alamayacaklar.

Tenet Filmi Merak Edilenleri

2020 Bilim Kurgu ve aksiyon kategorisindeki Netflix Trendlerde uzun süre yerini almış Tenet Filmi hakkında merak edilenleri sizler için bir artaya getirdik.
 • Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu
 • Süre: 2 Saat 30 Dakika
 • Yıl: 2020
 • Ülke: ABD
 • Yönetmen: Christopher Nolan
 • İmdb: 7.3
 • Kaç yaş Üstü: +13
 • Nereden İzlerim: Netflix, Dipfilmizle.com
 1. Tenet Kelime Anlamı Nedir: Tenet kelimesi inanç, iman prensipleri olmak anlamına gelmektedir.
 2. Tenet Hangi Filmin Devamı: Açıkcası buna net bir şey söylemek doğru olmaz ancak Filmin yönetmeni Tenet filminden önce Dunkırk filmini yayınlamıştı.
 3. Tenet Filmi Neil Kim: Filmin Başrol kahramanı Protagonist'in en yakın arkadaşıdır. Neil karakterini Robert Pattison canlandırmaktadır.
 4. Tenet Filmi Netflix de var mı? Evet var.
Tenet izle, filmi hakkında sizlere jet hızında cevap vermeye çalıştık. Filmi sitemizden Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı şekilde Full HD izleyebilirsiniz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 12 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 2 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?