Paradise City

Paradise City
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Paradise City
939 izlenme
IMDb: 3.6
Paradise City izle, konusu ve oyuncuları ile dikkat çeken 2022 aksiyon filmini dipfilmizle farkıyla Full HD Türkçe Altazılı izleyebilirsiniz.

Paradise City 2022 Film Konusu ve Özeti

Swan aslında bir ödül avcısı niteliğindedir. Fakat bir gün Maui’ye gider ve ansızın ortadan kaybolur. Bu esnada ise geride kalanlar onun vurulup öldürüldüğü varsayımına düşerler. Swan’ın Ryan adında bir oğlu vardır. Ryan Swan aslında babasını öldürmüş olan mafya babasını bulup ondan intikam almak istemekte ve bu sebeple ise Hawaii suç dünyasına katılmaktadır. Endişelenen oğlu ve eski ortağı lan Swan’ı bulmak isterler. Bunun için ise yerel bir dedektiften yardım alırlar. Film bu üçlünün maceralara katılması ve Ryan Swan’ı bulması üzerine konu edinmiştir.

Paradise City 2022 Film Oyuncu ve Karakterleri

Paradise city başrol oyuncuları arasında John Travolta, Bruce Wills gibi isimler yer almaktadır.
  • Bruce Willis: Filmde lan Swan karakterini canlandıran Bruce Wills, emekli sinema oyunculuğunun yanı sıra aynı zamanda müzisyendir. Ünlü oyuncu Amerika kökenlidir. 19 Mart 1955 yılında Almanya’da dünyaya gelmiş olup boyu 1.83’tür. Demi Moore ile 1987 yılında dünya evine girmiş olsa da evlilikleri 2000 yılında son bulmuştur. Daha sonra ise 2009 yılında Emma Heming Willis ile dünya evine girmiştir.
  • Blake Jenner: Filmde lan Swan’ın oğlu olan Ryan Swan rolünü canlandıran Blake Jenner, Amerikan kökenli şarkıcı ve aynı zamanda aktördür. 27 Ağustos 1992 Miami doğumlu olan ünlü oyuncu 1.85 boyundadır. Melissa Benoist ile 2015 yılında dünya evine girmiş ve evlilikleri 2 yıl sürmüştür.

Paradise City 2022 Merak Edilenler

Chuck Russell yönetmenliğinde çekimi gerçekleşen Paradise City filmi 2022 yapımıdır. Senaristleri arasında Corey William Large, Chuck Russell ve Edward Drake yer almaktadır. 94 dakika süren film Amerika Birleşik Devletleri yapımıdır. Kategorisi ise aksiyon olarak belirlenmiştir. 11 Kasım 2022 tarihimde VOD üzerinde ve aynı zamanda sınırlı sinemalarda gösterime girdiği belirtilmektedir. Google kullanıcıları tarafından alınan verilere göre film yüzde 48 oranında beğenilmiş olsa da IMDb puanı 10 üzerinden 3,6 olarak belirlenmiştir. Letterboxd’da ise 5 üzerinden 2 puan almıştır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?