Lucy

Lucy
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Lucy
6.652 izlenme
IMDb: 6.4
Lucy izle, beynimizin yüzde yüzü kullanılırsak ne olur! Scarlett Johansson filmini Türkçe Dublaj Full HD kalitede izleyebilirsiniz.

Lucy Filmi Konusu

Lucy enfes bilim kurgu filmi ile hayallerinizin çok ötesinde bir konuyu izlemiş olacaksınız. Scarlett Johansson oyuncusu, Taipei şehrinde hayatını devam ettiren sıradan bir öğrenci rolünü üstleniyor. Erkek arkadaşı, Koreli mafya babası için çalışmasını ister ve onu kandırır. Görevi, ameliyatla midesine yerleştirilen yeni bir tür ilaç CPH4'ü nakletmektir. Bu, Avrupa'da satılması planlanan uydurma bir ilaçtır. Lucy, kötü mafya üyelerinin saldırısına maruz kalıyor, bu nedenle de içine yerleşen paketler yırtılarak vücuduna yayılıyor. Olaylar bundan sonra hızla gelişir ve Lucy, mutant üstün yeteneklere sahip bir insan olur. Artık son derece güçlü ve zeki bir varlık olarak beyninin tüm alanını kullanmaya başlamıştır.

Lucy Oyuncuları

Herkes tarafından beğenilen ve izlenirken zevk veren filmin başrol oyuncuları, hepimizin tanıdığı usta oyunculardan oluşuyor. Scarlett Johansson-Lucy Karakteri Filmin başrol oyuncu Scarlett Johansson, Lucy karakterine hayat veriyor. Beyninin tüm bölümünü kullanmayı başaran Lucy, filmde istismar edilen ve aynı zaman güçlenen bir kadını betimliyor. Morgan Freeman-Profesör Norman Karakteri Zekasını ve bilimin ötesini Lucy karakterine öğreten Profesör Norman karakteri, hepimizin beğendiği ve usta oyuncu olan Morgan Freeman tarafından canlandırılmıştır. Lucy’ye yardım ederek hayatta kalmasına da katkı sağlamıştır. Pilou Asbaek-Richard Karakteri Lucy’ye yardım eden erkek rolünde de Pilou Asbaek oynuyor. Richard karakterine can veren sanatçı, filmin kritik noktalarını da simgeliyor.

Lucy Merak Edilenler

Lucy filmi, insanların beyinlerinin %10'undan fazlasını nasıl kullanmadıkları kavramıyla ilgilidir. Hayır!!! telefonda konuşurken araba süren ya da tüm film boyunca sohbet eden salaklardan bahsetmiyoruz. Daha zeki, evrimleşmiş insanlar bile beyin güçlerinin %10 - %15'inden fazlasını kullanamazlar. Birçok bilim adamı bu teoriden kaçındı. Bugün gerçek dünyada bu teoriye uyan bir grup insan var. Filmin İmdb puanı 6.4 civarındadır. Lucy filmi yazarı Besson, 1994 yılında Taipei şehrini ziyaret etmiş ve atmosferinden etkilendiği için yazdığı filmi de burada çekmiştir. Lucy filmi ayrıca yakın gelecekte olabilecek bilimsel gelişmeleri de bizlere yansıtıyor. Başrolde yer alan Scarlett Johansson, pek çok film gibi bu filmde de sizlere usta oyunculuğunu sergiliyor.
  • Tür: Bilim Kurgu
  • Süre: 1 Saat 29 Dakika
  • Yıl: 2014
  • Ne Anlatıyor:
  • İmdb: 6.4
  • Lucy 2 Çekildi mi / Ne Zaman: Henüz Bir açıklama gelmedi.
  • Hangi Platforumda Var: Netflix'e gelmesi bekleniyor.
  • Fragman: Youtube Fragmanı eklendi.
Bu yazımızda sizlere Lucy izle filmi hakkında tüm merak edilenleri listeledik. İnsan beyninin yüzde yüzü kullanılırsa ne olur? sorusuna merak uyandırmanızı sağlayan filmi Dizikorea farkıyla Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı Full HD izleyebilirsiniz. NOT: Lucy 3 bile gelebilecek diye düşünmek istiyorum :)
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 1 yıl
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 2 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?