La La Land -Aşıklar Şehri

La La Land
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
La La Land -Aşıklar Şehri
5.330 izlenme
IMDb: 8
La La Land Aşıklar şehri izle, Los Angeles'ta çekilen konusu ve imdb puanı ile dikkat çeken Netflix filmi Türkçe Dublaj Full HD izle.

La La Land Asıklar Şehri Fİlm Konusu ve Özeti

La La Land Aşıklar şehri, yolları bir şekilde kesişmiş olan iki kişinin hikayesini işliyor. Hayatlarını düzene sokmaya çalışan, bir yol çizmeye çalışan iki heyecanlı insanın hikayesi. Sebastian ve Mia'nın hikayesi. , Los Angeles'ta sıradan bir günde trafik sıkışıkken yolları kesişir. Bu iki karakter de sanat düşkünüdür. Sanatla ilgili hayalleri vardır, bu hayalleri gerçekleştirmek için ite kaka ilerlemektedirler. Filmin yönetmeni Damien Chazelle'in’dir. Filmdeki karakterlerin ikisi de hayallerini tam olarak gerçekleştirememişlerdir. Sonrasında bu ikilinin karşılaşması, birbirlerini anlaması, birbirlerini keşfetmeleri üzerine yoğunlaşıyor film. Filmde birbirini anlayan, hayalleri yarım kalan bu iki kişinin birbirine tutkulu aşkını anlatıyor.

La La Land Aşıklar Şehri Filmi Oyuncu Kadrosu

2016 yapımı olan filmin kadrosunda Mia karakterine, Emma Stone, Sebastian Wilder karakterine Ryan Gosling hayat vermektedir. Amerikanın romantik ve komedi filmidir. Filmde başrolleri Ryan Gosling ve Emma Stone paylaşmaktadır. Filmin konusunda oyunculuk tutkunu Mia ve Caz Piyanistliği yapan Sebastian adlı kişilerin birbirleriyle olan iletişim işlenmektedir. Filmi Los Angeles’te çekilmiştir. Filmin adı olan Aşıklar şehri aynı zamanda Los Angeles şehrini de ifade etmektedir.

La La Land (Aşıklar Şehri) Filmi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

La La Land filmi çıktığı tarih olan 2016 yılından bu yana popülerliğini koruyan, izlenme oranı yüksek olan bir film olmuştur. filmin konusu ve yönetmenin başarısı filmin bu kadar zaman insanlar üzerinde etki kurmasına neden olmuştur. Ayrıca film bir çok alanda ödül almıştır. Aşıklar Şehri filminin yazarlığını Damien Chezelle yapmıştır. Yönetmenliğinin yine aynı kişinin yaptığı film türü açısından müzikal özellik de göstermektedir. Aslında bu film 2010 yılında yazılmış ancak yapımcı olmadığından ertelenmiştir. Çekimine ancak 2016 senesinde tamamlanabildi. Beklenilenden fazla ilgi gördü ve film eleştirmenlerinden tam not aldı. Amerikan Film Enstitüsü’nün 2016 yılındaki en iyi filmlerden biri seçildi. Oscar’da on dört aday statüsünde yer alan film, Akademi tarihinde en fazla adaylık elde eden film statüsüne kavuşan ülkelerden biri oldu. Altı dalda ödül kazanan film aynı zamanda 74. Altın Küre’de yedi adaylıkta yer aldığı ödüllerden hepsini aldı ve bu alanda en çok aday alan film olarak rekor kırdı. Yine 70. Bafta ödüllerinde de aynı başarıları elde etti.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?