Enola Holmes

Enola Holmes
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Enola Holmes
520 izlenme
IMDb: 6.6
Enola Holmes izle, Sharlock Holmes'ın en küçük kız kardeşini konu alan 2020 Netflix filmini Türkçe Dublaj Full HD kalitede izleyebilirsiniz.

Enola Holmes 2020 Film Konusu ve Karakterleri

Enola Holmes, aslında Sharlock Holmes’ın kız kardeşidir. Aynı zamanda ailenin en küçüğüdür. 1984 İngiltere’si kadınlara atfettiği normlar ile bilinmekte ve Enola adeta onlara meydan okuyan davranışlar sergilemektedir. Enola iyi bir gözlemci olmanın yanı sıra oldukça zeki ve anlayışlı bir karaktere sahiptir. Annesin ise karakteri ve kişiliğinin gelişmesinde büyük rol oynadığını söylemek mümkündür. Zira onun iradeli ve aynı zamanda bağımsız bir kişiliğe sahip olması için pek çok teşvikte bulunmuştur. Henüz 16. Yaş gününde ise hiç beklemediği bir ana tanık olur. Gözlerini açtığında annesi ortada yoktur ve geriye yalnızca birkaç hediye bırakmıştır.

Enola Holmes 2020 Film Oyuncu ve Karakterleri

Millie Bobby Brown: Enola Holmes 2020 filminde ana karakteri canlandıran Millie Bobby Brown, çok yönlü mesleki kimliklere sahiptir. 18 Şubat 2004 yılında İspanya’da dünyaya gelen genç oyuncu Netflix tarafından yayınlanan ve bilimkurgu kategorisinde yer alan Stranger Things dizisindeki rolü sayesinde saygınlık kazanmayı başarmıştır. Güzel ve başarılı oyuncunun boya ise 1.65 olarak bilinmektedir. Helena Bonham Carter: Filmde Enola’nın annesi rolünü canlandıran Helena Bonham Certer, İngiliz oyuncular arasında yer almaktadır. 26 Mayıs 1966 yılında Golders Green eyaletinde dünyaya gelmiştir. 2 çocuk annesi olan oyuncu sinema kariyerinde yakaladığı çıkışını Lady Jane filmine borçludur. Oyuncunun boyu 1.57 olarak bilinmektedir.

Enola Holmes 2020 Merak Edilenler

Gizem ve suç kategorisinde yer alan Enola Holmes 2020 filmi yönetmenliğini Hary Bradbeer gerçekleştirmiştir. Yapımcıları arasında yer alan isimler ise Mary Parent, Alex Gargia, Millie Bobby Brown, Paige Brown olarak ön plana çıkmaktadır. Filmin yazarı Jack Thorne olmuştur. Görüntü yönetmenliğini Giles Nuttgens üstlenmiş ve dağıtıcısı ise Netflix olmuştur. 123 dakika süren film Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere ortak yapımıdır. Müziği Daniel Pemberton’a aittir. İlk çıkış tarihi olarak ise 23 Eylül 2020’dir. Nickelodeon Çocukların Seçimi Favori Kadın Oyuncu Ödülü’ne aday gösterilmiş ve sonrasında ise ödülü almaya hak kazanmıştır. IMDb puanı tam olarak bilinmiyor olsa da Film izle de 10 üzerinden 9.4 puan almıştır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 12 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 2 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?