Black Adam

Black Adam
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Black Adam
10.289 izlenme
IMDb: 6.9
Black Adam izle, Netflixe platformuna gelmesi beklenen fragmanı ile dikkat çeken 2022 yaapımı filmi Full HD Türkçe Dublaj izleyin. Black Adam Konusu: Antik tanrıların tüm her şeye güçlerinin yetmesinin arkasından 5000 bin yıl sonra Black adam bulunduğu mezardan bir şekilde kurtulur ve artık yenı çağa ayak uydurup kendi adaletini yayma vakti gelmiştir.

Black Adam 2022 Film Konusu Ve Özeti

Antik tanrıların güçleri ve kudreti pek çok filme konu olmuştur. Black Adam filminde ise aslında ana karakterin yani Black Adam’ın bu güçlere neredeyse denk güçleri olduğu görülmektedir. Fakat o aslında binlerce yıl mezarda tutsak kalmıştır. Black Adam’ın hikayesi 5000 yıl önceye denk gelmektedir. Burada adaletten söz etmek ise bir hayli zordur. Antik tanrıların güçleri ile öne çıkan Adam, uzun dönemler tutsak kaldığı mezarlıktan bir gün kurtulmayı başarır ve modern dünyaya pek çok şey kazandırmak için yola koyulur. Onun amacı aslında daha önce hiçbir şekilde uygulanmamış, akla hayale sığmayan adalet biçimini harekete geçirebilmektir.

Black Adam 2022 Film Oyuncu ve Karakterleri

Dwayne Johnson: Black Adam filminde ana karakteri canlandıran Johnson, aslında eski profesyonel güreşçiler arasında yer almaktadır. Amerikalı aktörün iş adamı kimliği de mesleki hayatında yer almaktadır. 2 Mayıs 1972 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde doğmuştur. Dany Garcia ile 1997 yılında dünya evine girse de 2008 yılında boşanmıştır. Şuan ise Lauren Hashian ile evlidir. Ünlü aktör 3 çocuk babasıdır. Sarah Shahi: Black Adam’da Isis karakterine can veren Sarah Shahi, 10 Ocak 1980 yılında Amerika’da doğmuştur. Steve Howey ile 2009 yılında dünya evine girmiş fakat bu evlilik 2021 yılında sona ermiştir. Ünlü oyuncunun 2 çocuk annesi olduğu bilinmektedir.

Black Adam 2022 Merak Edilenler

Jaume Collet- Serra yönetmenliğinde çekilmiş olan Black Adam filminin yapımcıları arasında Dwayne Johnson (Black Adam), Dany Garcia, Hiram Gargia ve Beau Flynn yer almaktadır. Amerikan yapımı olan bu film aslında süper kahraman filmlerinden biri olarak ön plana çıkıyor. Film yazarları Adam Sztykiel, Rory Haines ve Sohbar Noshirvani olarak biliniyor. Filmin çekimleri Atlanta bölgesinde yer alan Georgia’da, 10 Nisan 2021 tarihinde başlamış olup 21 Ekim 2022 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nde gösterime girmiştir. Film henüz yakın tarihte gösterime girmesi nedeni ile IMDb puanı belirlenmemiş olup Beyazperde puanlamasında ise beş üzerinden 3,9 puan almıştır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 1 yıl
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 2 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?