Avatar 2: Suyun Yolu

Avatar: The Way of Water
TR Moly
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
Avatar 2: Suyun Yolu
17.919 izlenme
IMDb: 7.8
Avatar 2 izle, 2022 yılına Suyun Yolu serisi ile gelen Disney filmini Full HD tek parça Twitter tadında izleyebilirsiniz.

Avatar 2 Konusu ve Özeti

Avatar 2, 2009 yılındaki fenomen filmin devamı niteliğindedir. Artık Jake Sully ve Neytiri güzel bir hayat kurmuşlardır. Özenle kurdukları aileyi bir arada tutabilmek için ellerinden geleni yaparlar. Ancak geçmişten gelen tehditler peşlerini bırakmaz. Eski düşmanları onları bulduğunda evlerini terk etmek zorunda kalırlar. Bu zorunlu terk ediş sonucunda Pandora'nın farklı bölgelerini keşfederler. Eski bir insan olan Jae Sully, Avatar Programının bir parçası olduktan sonra beklenmedik bir şekilde Na'vi'ler ile arkadaşlık kurar. Bu olumlu ilişkileri sonrasında Neytiri'ye aşık olur. Birçok mücadele verdikten sonra Jake Sully, Mo'at ile birlikte Omaticaya'nın yeni lideri olur. Burada yeni bir hayata adapte olurken, sıcak bir yuva kurar. Yuvaları dağılma tehlikesi ile karşı karşıya kaldığını her şeylerini arkalarında bırakırlar ve yeni bir yolculuğa çıkarlar. Bu yolculuk sonucunda keşfettikleri yeni dünyada kendilerine yer bulurlar. Harika öykü bu şekilde derinlere iner ve bu yeni evrene doğru sınırlarını genişletirler. Bir yandan yeni dostlar edinirler ve bir yandan gerçek benliklerine ulaşırlar. Tam 13 yıl önce vizyona girerek büyük bir ses getiren ve 3D çılgınlığı başlatan Avatar’ın devam filmi olan Avatar: Suyun Yolu, tüm zamanların en yüksek gişe hasılatı elde eden filmi olma unvanını korumaktadır. Yönetmen koltuğunda James Cameron'un oturduğu film, yıllardır büyük bir merakla bekleniyordu. Aksiyon dolu bir maceranın peşinden giden karakterleri izlerken onlarla birlikte yeni bir evreni keşfediyor ve deniz sakinlerinin arasında derin bir yolcuğula çıkıyoruz.

Avatar 2 Oyuncuları ve Karakterleri

Jake Sully rolünde Sam Worthingtonyer alıyor. Neytiri'ye aşık olan ve Avatar Programının bir parçası olduktan sonra Na'vi'ler ile dost olan eski bir gazi olarak karşımıza çıkıyor. Neytiri rolünde ise Zoe Saldana'yı görüyoruz. Önceki klan şefinin kızı, klanın gelecekteki Tsahìk'i ve Jake Sully'nin eşi olarak güçlü bir karakterdir. Buna ek olaran filmin müthiş oyuncu kadrosunda CCH Pounder, Matt Gerald, Kate Winslet, Edie Falco, Brendan Cowell ve Michelle Yeoh gibi isimler yer alıyor.Avatar 2 Hakkında Merak Edilenler
  • Avatar 2: Suyun Yolu Hangi Platformda Var?
Filmi, Disneyplus üzerinden bulabilirsiniz.
  • Avatar 2: Suyun Yolu Kaç Dakika?
Bilim Kurgu ve aksiyon türündeki film, 192 dakika sürmektedir. Film, 2009’da çıkan ilk Avatar filminden de tam 30 dakika daha uzundur.
  • Avatar 2: Suyun Yolu Kaç Yaş İçin Uygundur?
Avatar 2 Suyun Yolu filmi 13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur. Bu yazımızda sizlere Avatar 2 izle Suyun Yolu filmi hakkında tüm merak edilenleri anlatmaya çalıştıkç Full HD film izleme şansı yakalayacağınız film sitemize Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı olarak eklenmiştir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?