Slumberland – Hayaller Diyarı

Slumberland
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Slumberland – Hayaller Diyarı
525 izlenme
IMDb: 6.7
Slumberland izle, 2022 Jason Momoa'nun başrol oynadığı Hayaller Diyarı filmini Full HD kalitede Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz.

Slumberland - Hayaller Diyarı 2022 Film Konusu Ve Özeti

Slumberland filmi genç bir kızın yaşam öyküsünü konu almaktadır. Babası vefat eden genç kız onu görmek için türlü yollar arar. Slumberland aslında bir rüya alemi sayılabilir. Genç kız ise babasını rüya aleminde görebileceğini düşünerek maceraya atılır. Rüya dünyasının gizli olan haritalarından biri eline geçmiş ve rastlamış olduğu kanun kaçağı ile birlikte keşif yapmaya çıkar. Onun tek amacı babasını görmektir oysa... Çıktığı bu yolda yüzlerce rüya aşar. Fakat rüyalardan bazıları ise kâbustur aslında. Küçük kız pes etmeden kabuslardan da kaçıvererek devam eder babasını aramaya. Gitmediği rüya, çalmadık kapı bırakmaz küçük bedeniyle...

Slumberland - Hayaller Diyarı 2022 Film Oyuncu ve Karakterleri

Marlow Barkley: Slumberland filminin ana karakterleri arasında yer alan Nemo karakterine can veren Marley Barkley, 19 Kasım 2008 tarihinde dünyaya gelmiştir. Oyuncunun Amerikan kökenli olduğu bilinenler arasında yer almaktadır. Jason Momoa: Filmin ana karakterlerinden biri olan Flip’i canlandıran Jason Momoa, Amerika kökenli oyuncular arasında yer almaktadır. 1 Ağustos 1979 yılında dünyaya gelmiş olan oyuncunun boyu 1.93’tür. 2 çocuk babası olduğu bilinmektedir. Kyle Chandler: Slumberland oyuncu arasında yer alan Kyle Chandler, Peter rolünü canlandırmaktadır. Yakışıklı oyuncu 17 Eylül 1965 yılında Buffalo kentinde dünyaya gelmiştir. Kathryn Chandler ile 1995 yılında dünya evine giren oyuncunun aynı zamanda 2 çocuk babası olduğu belirtilmektedir.

Slumberland - Hayaller Diyarı 2022 Merak Edilenler

Slumberland 2022 filminin yönetmen kadrosunda Francis Lawrence yer almaktadır. Senaryosu ise David Guion, Micheal Handelman’a aittir. 18 Kasım 2022’de gösterime giren filmin dağıtıcı firması ise Netflix olmuştur. Filmin izlenme süresi 117 dakika olurken ayrılan bütçe ise tam olarak 150 milyon USD olarak belirlenmiştir. Amerikan yapımı olan filmin kategorisi ise Fantastik- Macera türündedir. İzleyicilerini ekrana tamamen bağlayan ve soluksuz bir seyir imkanı sunan film ailecek izlenebilecek kategoriler arasında yer alıyor. Üstelik hayal gücünün sınırlarını bir hayli zorluyor ve 117 dakika boyunca merak uyandırmayı başarıyor. IMDb puanı 10 üzerinden 6.7 olurken Beyazperde puanlaması ise 10 üzerinden 7.8 olarak ön plana çıkıyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?