Kayıp Kız

Gone Girl
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Kayıp Kız
10.386 izlenme
IMDb: 8.1
Kayıp Kız izle, 2014 ABD yapımı Gone Girl filmini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı 720P- 1080p Full HD kalitede izleyebilirsiniz.

Kayıp Kız - Gone Girl Konusu

Kayıp Kız filmi, David Fincher yönetmenliğinde 2014 yılında vizyona giren bir gerilim filmidir. Film, karısının birden ortadan kaybolmasından sorumlu tutulan adamın hikayesini anlatıyor. ABD’nin Missouri eyaletlerinden birinde sıcak bir yaz günü, Amy ve Nick evliliklerinin beşinci yıl dönümünü kutlamaya hazırlanıyor. Ancak, o gün Amy birden ortadan kayboluyor. Amy’den uzun zamandır haber alınmayınca polisler, genç kadının ortadan kaybolması ile alakalı kocası Nick’ten şüphelenmeye başlıyor. Olanları anlamlandıramayan Nick, Amy’nin nerede olduğunu bilmiyor. Nick bu sırada kendisini Amy’nin ailesinin düzenlediği bir yardım operasyonunun içinde buluyor. Genç adam masum olduğu konusunda ısrar etse de üzerindeki şüpheleri tamamen yok edemiyor. Amy’nin hayatta olup olmaması ise büyük bir muamma oluyor.

Kayıp Kız - Gone Girl Oyuncuları

Kayıp Kız filminin başrollerinde; Ben Affleck, Rosamund Pike, Neil Patrick Harris, Tyler Perry ve Carrie Coon yer alıyor. Amy hastalık derecesinde takıntılı ve evliliğini kurtarmaya çalışıyor. Amy filmde oldukça psikopat ruhlu bir kişi olarak tasvir ediliyor. Nick ise karısını sevmediği için ondan boşanmak isteyen bir adamdır.

Kayıp Kız - Gone Girl Filmi Merak Edilenler

Gone Girl Filmi 2014 yılında çekilmiştir. Abd yapımı olan Yabancı Film Kayıp Kız filmi Netflix ekranlarında yayınlanmıştır. Bir çok ödülü alarak ülkemizde oldukça izlenme rekorları kıran film hakkında merak edilenler ise şu şekildedir.
  1. Gone Girl Nerede Çekildi: 2014 yılında Cape Girardeau, Missouri, and Los Angeles, California'da çekilmiştir.
  2. Gone Girl Ekşi Yorumları Nasıl: Yorumları okuduğumda büyük bir kesim film hakkında olumlu yorum yapmıştır.
  • Tür: Dram, Gerilim, Gizem
  • Süre: 2 Saat 29 Dakika
  • Yıl: 2014
  • Yönetmen: David Fincher
  • İmdb: 8.1
  • Orjinal ismi: Gone Girl
  • Öykü: Gillian Flynn
  • Aldığı Ödüller: Film Eleştirmenleri En İyi Uyarlama Senaryo Ödülü
Bu yazımızda Gone Girl - Kayıp Kız izle filmi hakkında merak edilenleri sizlere anlatmaya çalıştık. Youtube fragmanını eklediğimiz filmi 720P,1080p kalite seçenekleri ile Türkçe Dublaj veya Türkçe Altyazılı Netflix tadında izleyebilirsiniz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?