Görünmeyen Misafir

Contratiempo
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Görünmeyen Misafir
6.742 izlenme
IMDb: 8
Görünmeyen Misafir izle, konusu ile dikkat çeken ve 2.si beklenen 2017 The Invisible Guest filmini Türkçe Dublaj Full HD izleyebilirsiniz.

Görünmeyen Misafir Film Konusu ve Özeti

Adrian zengin bir iş adamıdır. Yapmış olduğu Asya anlaşmaları sayesinde yılın iş adamı ödülünü de almıştır. Adrian ve sevgilisi, Daniel adında bir adamın ölümünde yer almışlardır. Adrian kendisini otel odasında yanında sevgilisinin cesedi ile birlikte bulur. Ve polis onu tutuklar. Kendini savunmak için bir avukat tutar ve sevgilisini suçlayan iddialarını avukata anlatır. Avukat Virginia iyi bir delil arayışı içine girer. Ancak Adrian’nın anlattıklarından şüphelenir. Olayın karanlık taraflarını da ortaya çıkarmaya çalışır. Ters köşe yapan filmde suçlu ve suçsuz taraflar aniden yer değiştirir ve izleyiciye büyük şoklar yaşatır.

Görünmeyen Misafir Oyuncuları ve Karakterleri

Sıra dışı hikayesi olan bu filmde Mario Casas, Barbara Lennié, Inîgo Gastesi, Blanca Martinez yer almaktadır. Mario Casas filmde Adrian rolüne hayat vermektedir. Adrian başarılı bir adamıdır. Ancak karışmış olduğu bir kaza yüzden hayatı alt üst olur. Adının lekelenmemesi için uğraşan Adrian beklemediği sonuçlarla karşılaşacaktır. Barbara Lennié ise Adrian 'ın kız arkadaşı rolünü oynamaktadır. Bir otelde ölü olarak bulunur. Avukat Virginia rolünü ise Blance Martinez üstlenmiştir. Son derece şüpheci ve işinde iyi olan bu avukat, seyircileri şaşırtan en büyük noktadır.

Görünmeyen Misafir Filmi Hakkında Merak Edilenler

2016 da yayına giren Ispanyol yapımı bir filmdir. Filmin türü gizem ve gerilimdir. 2017 de İspanya ‘ da gösterilen film 30 milyon hasılat kazandırmıştır. Ayrıca filmim üç ayrı dilde uyarlaması vardır. 106 dakika süren bu Ispanyol filmi için 4 milyon Avro luk bir bütçe ayrılmıştır. Çekimlerin bir kısmı Barcelona da bir kısmı ise, İspanya nın Teressa şehrinde çekilmiştir. Imdb puanı 8.1 olan bu film için izleyiciler “olağanüstü bir filmdi “yorumunda bulunmuşlardır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?