Emmanuelle 5

Emmanuelle 5
Türkçe Altyazılı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Emmanuelle 5
32.215 izlenme
IMDb: 3.2

Emmanuelle 5 Film  Konusu

Emmanuelle 5, Walerian Borowczyk tarafından yönetilen 1987 yapımı Fransız erotik filmidir. Konusunda Zengin ve Ünlülerin Yaşam Tarzları tarzında bir montaj ile film açılıyor. Burada düzenlenen film festivaline gelen bir belgesel anlatımıyla film anlatılıyor. Emmanuelle filmlerini tanıtabilmek için Bengalistan’a gidiyor ve Indiana Jones gibi tehlikeli bir arayıcı olan Ediie ile tanışıyor. Prens Rajid, onu haremi için kaçırıyor ve 50 karısından birisi yapmaya karar veriyor. Eddie ise onun kaçmasına yardım ediyor ve birlikte ormana doğru kaçıyorlar.

Emmanuelle 5 - 1987 Oyuncuları

Emmanuelle 5 - 1987 Oyuncuları arasında Prens Rajid, Emmanuelle ve Eddie öne çıkmaktadır. Eddie Eddie, Bengalistan’da yaşayan, Indiana Jones tarzına sahip birisidir. Oldukça maceracı ve bir o kadarda garip bir insandır. Emmanuelle, sürekli olan ilişki maceralarına Eddie’yi de ekler. Eddie, onu haremden kaçırır ve beraber ormana doğru yola koyulurlar. Filmin üç farklı sürümü de bulunur. Karakterler sürekli olarak birliktelikler yaşarlar ve film bundan ibarettir. Emmanuelle, bu filmde Monique Gabrielle tarafından oynanır. Monique Gabrielle tarafından canlandırılan Emmanuelle Cannes Film Festivalinde soyununca kötü şansına yenik düşer. Daha sonra yatınca güneşlendiği sırada kaçırılıp bir Arap şeyhinin cinsel fantezilerinin kurbanı olacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 10 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?