Creed: Efsanenin Doğuşu

Creed
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Creed: Efsanenin Doğuşu
6.197 izlenme
IMDb: 7.6
Creed 1 izle, Apollo'nun oğlu ile Rocky Slyvester Stallone’yi konu alan Creed Efsanenin Doğuşu filmini Türkçe Dublaj,  Full HD izleyin.

Creed 1 Filmi Konusu

Creed 1 filminin konusu bir yetimhanede günlerini geçiren Adonis kimsesiz bir çocuğun hayatı olarak karşımıza çıkıyor. Kavgacılığıyla tanınan ama özünde iyi olan yetim bir çocuktur. Bir gün babasını tanıdığını söyleyen bir kadın onu ziyarete gelir. Adonis’e kendisini yetimhaneden çıkarmak isteğini söyler. Bu kadın babasının resmi nikahlı ancak artık dul eşi olan Mary Anne Creed’dir. Adonis’in babası ise efsanevi boksör Apollo Creed’dir. Adonis; onu yetimhaneden çıkarıp himayesine alan Mary Anne Creed sayesinde artık iyi ve güzel bir yaşama kavuşmuştur. Fakat tüm bu iyi imkân ve güzel yaşama rağmen içinde yanıp tutuşan bir istek vardır. Bu istek onun içinde giderek artmaktadır. Adonis, tıpkı babası gibi boksör olmak istemektedir.

Creed 1 Film Oyuncuları

Michael B. Jordan- Donnie karakteri Apollo Creed’in evlilik dışı doğmuş olan çocuğudur. Babası evlilik dışı olan Adonis Creed’i yetimhaneye bırakmış ve kimsesiz olarak yetimhanede büyümüş bir çocuktur. Babası gibi boksör olmak en büyük arzusudur. Slyvester Stallone-Rocy Balboa Karakteri Filmde Adonis’in babasının en yakın arkadaşı ve aynı zamanda rakibi karakterinde oynuyor. İçinde babası gibi boksör olma tutkusu olan Adonis’e Rocy Balboa’ya yardım eder. Tessa Tompson-Bianca Karakteri Filmde Adonis Creed’in sevgilisini canlandıran karakterdir. Kendisine ne kadar karşı gelinse de o bu isteğinden vazgeçmez ve babasının en yakın arkadaşı ve aynı zamanda rakibi olan Rocky Balboa’nın kapısını çalar. Adonis’in sevgilisi de ona destek çıkmaktadır.

Creed 1 Filmi için Merak Edilenler

Creed 1 Filmi; 2015 yapımıdır. İngiltere’nin Liverpool kentinde ve Philadelphia’da çekilmiştir. İmdb puanı 7.6 olan Creed 1 Slyvester Stallone’nin yazmadığı ilk Rocky filmi özelliğini taşımaktadır. Ayrıcı Rocky serisinin en uzun filmidir. Film süresi; 2 saat 13 dakikadır. Bir boksör olarak drama içerikli film olmasına rağmen şu ana kadar yapılmış en gerçekçi filmlerden biridir. Bu kez Slyvester Stallone’yi baş karakter olmasa da ring dışında kendi zorluklarıyla yüzleşen isteksiz bir koç olarak görüyoruz. Filmde boks sahneleri ise mükemmel çekimlerle yapılmış. İzlerken kendinizi ringde hissedebilirsiniz. Creed 1 inişleri ve çıkışları olan, zorluklara karşı verilen savaşı, harika müzikleri ile seyredilmeye değer bir filmdir.
  • Tür: Aksiyon, Drama
  • Süre: 2 Saat 13 Dakika
  • Yıl: 2015
  • Ülke: Amerika
  • Kaç Yaş: +13
  • İmdb: 7.6
  • Nerede Çekildi: İngiltere'nin Liverpool kentinde başlayan film Philadelphia'da devam etmiştir.
  • Creed Kimin Oğlu: Apollo'nun oğlu
  • Devam Filmi: Creed 2
  • Creed 3 Ne Zaman: 3 Mart 2023
Creed 1 izle makalemizde sizlere tüm detayları verdik. Filmi sitemizden Full HD kalitede Türkçe Dublaj ve Altyazılı olarak izleyebilirsiniz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 12 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 2 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?